Папа Римський заявив, що готовий зустрітися із Зеленським та Путіним – Новини України

Папа Римський заявив, що готовий зустрітися із Зеленським та Путіним - Новини України

Папа Римський Франциск повідомив, що готовий провести зустріч із президентом Володимиром Зеленським та російським лідером Володимиром Путіним. Про це повідомляє ” Rai News “.

– Я відкритий для зустрічі з обома президентами – Україною та Росією, – заявив понтифік під час прес-конференції.

Також Папа Франциск назвав причину, чому він не приїжджає до України. Понтифік пояснив, що з початку війни він не відвідав Київ, оскільки не має змоги приїхати до Москви. За його словами, зараз він просить про діалог з РФ, але відповіді поки що не отримав.

Восени 2022 року Ватикан запропонував посередництво у переговорах між Україною та РФ. Папа Римський заявив про готовність зробити все можливе для припинення війни. Наприкінці листопада понтифік визнав, що Росія є стороною у війні, а українців назвав народом-мучеником.

Папа Римський до України не приїжджав. Торік він зустрівся із мером Львова Андрієм Садовим. Тоді український градоначальник передав понтифіку на благословення хрест із уламком ракети, який дістали із тіла 13-річної української дівчинки. Глава католицької церкви благословив хрест, після чого цей символ перевозили різними храмами світу, щоб спонукати всіх віруючих молитися за Україну.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни