П’ять перемог у п’яти матчах: франківські баскетболістки здолали “ІнтерХім” та лідирують у групі (ВІДЕО)

Поєдинком “Франківська-Прикарпаття” та “ІнтерХіма” завершився бабл в Івано-Франківську в регулярному чемпіонаті Жіночої ліги.

Команди підходили до очної зустрічі без поразок – господарки виграли чотири зустрічі, а одеситки – три, пише “Галка” з посиланням на Sport.if.ua.

Перша чверть вийшла рівною та завершилась перемогою гостей 19:15, але дальше “Франківськ-Прикарпаття” знайшов ключі до гри суперниць, впевнено виграв другу чверть 21:4 і після цього довів гру до впевненої перемоги в +32 бали.

“Франківськ-Прикарпаття” з п’ятьма перемогами в п’яти матчах залишається лідером Групи 2, а “ІнтерХім”, незважаючи на поразку, йде другим.

“Франківськ-Прикарпаття-ПНУ” – “ІнтерХім” 87:55 (15:19, 21:4, 26:18, 25:14)