П’ять громад Калуського району отримають майже 30 млн гривень додаткової дотації від Уряду

Уряд виділив для 27 місцевих бюджетів Івано-Франківської області додатковий фінансовий ресурс у вигляді додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування на загальну суму 29,8 млн гривень. 11 Травня, 2023, 11:00 Калуш Переглядів: 255 Ілюстроване фото. Додаткову дотацію передбачили для п’яти громад Калуського району Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Перелік громад визначений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 5 травня 2023 року №408-р, — повідомляє Івано-Франківська обласна державна адміністрація.

Цим ресурсоморгани місцевого самоврядування і надалі мають можливість забезпечувати фінансування першочергових потреб на місцевому рівні. У департаменті фінансів облдержадміністрації наголошують, що одним із основних пріоритетів використання дотації має бути спрямування на оплату праці працівників бюджетних установ, в тому числі педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти, задля недопущення виникнення у поточному році кредиторської заборгованості із таких виплат, — йдеться у повідомленні.

5 травня уряд видав розпорядження «Про затвердження розподілу обсягу додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування на деокупованих, тимчасово окупованих та інших територіях України, що зазнали негативного впливу у зв’язку з повномасштабною збройною агресією Російської Федерації, за I квартал 2023 року». Розподілено близько 3,1 млрд гривень.

За інформацією “Вікон”, додаткову дотацію передбачили для п’яти громад Калуського району. А саме для Долинської  (671,9 тис. гривень) і Болехівської (2 млн 74,2 тис. гривень) міських громад, Вигодської (1 млн 269,7 тис. гривень) і Перегінської (769,7 тис. гривень) селищних громад та Дубівської сільської громади (334,9 тис. гривень).

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни