Остапчук запевняє, що не знав про росіян на вечірці на Міконосі, через яких потрапив у скандал – Новини України

Остапчук запевняє, що не знав про росіян на вечірці на Міконосі, через яких потрапив у скандал - Новини України

Фото: instagram.com/vova_ostapchuk

Телеведучий Володимир Остапчук прокоментував скандальне відео, на якому він нібито веде корпоратив на острові Міконос на честь дня народження дружини російського олігарха Леоніда Арапова Юлії Буряк. Гостей попросили не викладати фото та відео з заходу, проте деякі кадри все ж таки потрапили до соцмережі. Зокрема, серед гостей на святі засвітилася московська тусовщиця Ганна Івченко. Шоумен у коментарі Телеграм-каналу “Культурна прачечна” заявив, що не знав про присутність на святі росіян, оскільки організатори йому повідомили, що замовником були ​​українці.

– Так, на відео я. Але я читаю, що пишуть – і розумію, що це замовлення на мене, тому що пишуть про те, що не є правдою, окрім того, що я там був, і плюс до цього беруть це все з голови. По-перше, замовниця – українка, з Одеси. Її чоловік – також українець. Окрім цього, організатори повідомляли, що вони, як і гості, донатять мільйони на нашу армію. Я знаю, що колишній чоловік Буряк з росії, але вона давно розлучилася з ним і не була в росії з моменту початку повномасштабного вторгнення. Свято проводив українсько-російською, тому що були гості з Грузії. Якби я знав перед подією, що там буде хтось із росіян, я б не взяв цю роботу, – цитує слова Володимира джерело.

Остапчук також надав телеграм-каналу скріншоти листування з українськими організаторами свята та своїм менеджером, які не попередили його про присутність росіян на заході. У розмові шоумен ще раз нагадав, що не виступає для громадян країни-агресора і погрожував менеджеру звільненням. У свою чергу організатори дня народження заявили, що дівчина-замовник та її новий обранець Андрій одесити та донатять мільйони на ЗСУ. Кохана Володимира Катерина Полтавська у сторіс Instagram зазначила, що за їхньою інформацією, іменинниця офіційно розлучена з російським бізнесменом і зараз живе у Швейцарії.

Автори телеграм-каналу також з’ясували, що окрім Остапчука на святі виступали Quest Pistols та Вєрка Сердючка з бендом. У коментарі паблику менеджер Андрія Данилка Андрій Уренов заявив, що організатори запевнили, що ні серед гостей, ні серед артистів не буде нікого, хто підтримує Путіна та війну проти України. Частину коштів від заробленої від виступу суми виконавець та його бенд передадуть на допомогу ЗСУ.

– Нас запевнили, що ні серед гостей, ні серед артистів не буде нікого, хто підтримує Путіна та війну проти України. Ведучий українець, були й інші українські артисти. Позиція Андрія Данилка всім відома. Концерт проходив, як завжди, з українськими прапорами, піснею Russia Goodbye тощо. Важко уявити, що Данилка, персонального ворога всіх російських пропагандистів, якому заборонено в’їзд до Росії на 50 років і за чиї пісні в Росії заводять кримінальні справи, міг запросити хтось із Росії чи співчуваючий, – зазначив представник артиста.

Менеджмент Данилко також підтвердив, що на святі виступав лідер гурту “Мумій Тролль”, який засудив злочинну війну РФ проти України.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни