Орієнтувальник Назар Левицький здобув друге “золото” на чемпіонаті світу серед глухих

23-річний вихованець калуської школи спортивного орієнтування Назар Левицький другий день поспіль переміг на чемпіонаті світу серед глухих, який триває у Швеції. 31 Серпня, 2023, 18:00 Калуш Переглядів: 497 Сьогодні Назар переміг у суперспринті разом із Ганною Андросович. Фото: www.svenskdovidrott.se Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Як повідомляли “Вікна”, з 30 серпня по 4 вересня в Швеції (міста Сольна і Стокгольм) відбувається V чемпіонат світу серед глухих зі спортивного орієнтування (5th World Deaf Orienteering Championship) за участі калушанина Назара Левицького.

У перший же день змагань спортсмен, який тренується під керівництвом Миколи Коченюка, став чемпіоном світу: Назар Левицький переміг у спринті з довжиною дистанції 2,2 кілометра з часом 12.34 хвилини.

Сьогодні, 31 серпня, Назар виступив у суперспринті з Ганною АндросовичНа кожному з шести етапів вони по черзі передавали один одному естафету. Довжина етапу — 1400 метрів. Відтак кожний орієнтувальник мав пробігти по три етапи.

Пара українських орієнтувальників перемогла команди з Чехії, Литви, Бразилії Естонії, Фінляндії, Угорщини, Швеції, Туреччини і США.

Також калушанин планує взяти участь у змаганнях на довгій дистанції.

Минулого року тричі чемпіон Дефлімпійських ігор Назар Левицький отримав звання Заслуженого майстра спорту.

Наказом Міністерства молоді та спорту України спортсмену присвоєно звання «Заслужений майстер спорту України зі спортивного орієнтування з порушенням слуху» калушанину, випускникам Калуської спеціальної школи Івано-Франківської обласної ради, вихователю ГО «Калуш біжи», спортивного клубу КСО «IF-Deaf» та Івано-Франківської обласної ДЮСШ.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни