Оренда кальянів в Івано-Франківську від Hookah – висока якість за доступною ціною

Куріння кальяну є досить поширеним явищем в країнах, що сповідують іслам, в європейських країнах та в Україні кальян на сьогодні є дещо екзотичним, а його використання зосереджено в основному в різноманітних розважальних закладах. Куріння тютюну за допомогою кальяну на думку його прихильників є менш шкідливим від паління сигарет чи сигар, оскільки перш ніж дійти до курця дим проходить певну фільтрацію у водному розчині. Не у всіх шанувальників кальяну є можливість чи бажання відвідувати спеціалізовані заклади, та в цьому немає потреби, адже кальян можна замовити в оренду з метою організації стильної та цікавої вечірки з друзями чи для посиденьок вдома в колі родини.

Особливості оренди кальяну

Придбання якісного кальяну для домашнього вжитку вимагає достатньо великих одноразових фінансових затрат, на відміну від цілком доступних послуг Hookah Smoke IF, на сайті https://hookah-smoke.if.ua/ оренда кальянів ІФ доступна в режимі 24/7 (без святкових та вихідних днів, за виключенням військового стану, де замовити кальян в оренду можна з 8.00 до 22.45). Орендований кальян можна цілком безпечно використовувати під час відпочинку на лоні природи, у просторій вітальні заміського будинку, в окремому залі відпочинкового комплексу чи приміщенні затишної кав’ярні. Послугою оренди кальяну скористалися сотні жителів Івано-франківська та гостей Прикарпаття, які вирішили оригінально відпочити та розслабитися, вдихаючи очищений тютюновий дим кальяну.

В перелік послуг доставки кальяну в Івано-Франківську входить, зокрема:

  • отримання кальяну та іншого супутнього інвентаря на кшталт калауда, щипців, вугілля, плитки для розпалювання вугілля, одноразових мундштуків для користування впродовж наперед узгодженого проміжку часу;
  • виїзд професійного кальянщика для організації кейтеринг послуг по найвищому розряду під час проведення корпоративів, весільних церемоній чи інших святкових (розважальних) заходів;
  • надання в поєднанні з кальяном величезного асортименту курильних сумішей різноманітного смаку – фруктового, ягідного, молочного, міксу сумішей тощо.

Оренда кальяну є абсолютно безпечною для здоров’я курців, оскільки передачі кальяну передує обов’язкова стерилізація всіх складових, що проводиться після кожної процедури використання.

Деякі з переваг оренди кальяну в Івано-Франківську

Серед переваг послуг з оренди кальяну у команди Hookah Smoke IF – можливість доставки кальяну та супутніх товарів незалежно від часу доби (крім воєнного стану, де час доставки лімітується комендантською годиною). Після оформлення замовлення на сайті hookah-smoke.if.ua клієнт може бути впевнений у тому, що кальян буде доставлений у будь-яку локацію в межах Івано-Франківська впродовж однієї години.

За попереднім погодженням з клієнтом в комплект замовлення буде додано одну, дві чи три забиті фруктовим чи звичайним тютюном чаші, які можна викурювати від 1,5 до 24 годин. При необхідності фахівці команди Hookah надають вичерпну консультацію щодо особливостей вибору певного пристрою, сорту тютюну, оптимального формату чаші та кількості необхідного вугілля.

До кожного клієнта застосовуються індивідуальні методи співпраці, які зокрема передбачають привабливу систему лояльності. Завдяки високому рівню обслуговування і відданості своїй справі за три роки діяльності команди Hookah її послугами скористалися більше 2500 вдячних клієнтів.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни