Орденом “За мужність” III ступеня посмертно нагородили військового з Коломиї Любомира Бордуна – Новини Галича

Любомира Бордуна посмертно нагородили орденом “За мужність” ІІІ ступеня.   Про це нас своїй сторінці повідомив міський голова Коломиї Богдан Станіславський.   Президент України відзначив Любомира Бордуна орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Це висока державна нагорода, яку вручають за особисту мужність, героїзм та самовідданість.   З початком повномасштабного російського вторгнення 2022 року Любомир воював у складі 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади. Брав участь у боях за Сєвєродонецьк. Загинув 23 вересня 2022 року на Бахмутському напрямку.  

“Любомир вартий цієї відзнаки, і ще сотень таких. Та це не применшує наш біль за його втратою. Шкода, що цю нагороду вже отримають його рідні, а не він особисто. Та ми збережемо пам’ять про нього, як і про кожного полеглого захисника України”, – зазначив мер.

  Нагадаємо, що у жовтні 2022 року депутати Коломийської міської ради звернулися до президента, щоб полеглому захиснику, головному освітянину Коломиї Любомиру Бордуну присвоїли звання Героя України.

Нагадаємо, Орденом “За мужність” ІІІ ступеня посмертно нагородили шістьох військових з Франківщини

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни