Опублікована мапа з військовими об’єктами РФ у Криму

Опублікована мапа з військовими об’єктами РФ у Криму

Фото: wikipedia.org Супутниковий знімок Криму

Журналісти намагаються попередити кримчан про небезпеку, пов’язану з військовими об’єктами Росії.

  Журналісти створили інтерактивну мапу тимчасово окупованого Криму із 223 військовими об’єктами Росії з геолокаціями. Мапа опублікована на сайтах Радіо Свобода та Крим.Реалії.
  Йдеться про чинні, тимчасові та законсервовані військові об’єкти. Мапа складена з актуальних супутникових знімків Planet Labs за 2023 рік. 
  На мапі можна детально розглянути, де і яку небезпеку становлять військові та інші об’єкти, пов’язані з Міністерством оборони РФ та іншими силовими відомствами.   Об’єкти на мапі розділені на 10 категорій: об’єкти Чорноморського флоту РФ; склади зброї та боєприпасів; авіабази та аеродроми; радіотехнічні станції та зв’язок; ППО та ракетні війська; прикордонники, внутрішні війська, розвідники та інші підрозділи збройних сил РФ; паливо для військ; полігони; військові об’єкти з невідомим призначенням; об’єкти військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту (РХБЗ).

Опублікована мапа з військовими об’єктами РФ у Криму

    Автор мапи, журналіст Ігор Токар пояснив, що команді важливо поінформувати аудиторію про рівень мілітаризації Криму. 
  “Ми хочемо попередити кримчан про небезпеку, пов’язану з цими місцями. Адже безліч людей живе в безпосередній близькості від військових об’єктів РФ. А враховуючи широкомасштабні військові дії, які веде Росія проти України, ці місця несуть особливу небезпеку для оточуючих”, – сказав він.   Нагадаємо, після вибуху на нафтобазі у Севастополі 29 квітня представник ГУР Міноборони Андрій Юсов закликав кримчан найближчим часом не перебувати поряд із військовими об’єктами та об’єктами, що забезпечують армію РФ.

Раніше повідомлялося, що російські військові у тимчасово окупованому Криму викопали майже вісім кілометрів окопів. 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни