Оперативна інформація станом на ранок, сьомого березня  щодо російського вторгнення

Розпочато дванадцяту добу героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.

Про це повідомляє Фіртка з посиланням на Генеральний штаб ЗСУ.

Противник продовжує наступальну операцію проти України.

З початку доби російський окупант продовжив нанесення ракетно-бомбових та артилерійських ударів по населених пунктах України.

Загарбники продовжують використовувати аеродромну мережу Республіки Білорусь для нанесення авіаударів по Україні.
Діючи підступно, окупанти порушують правила Міжнародного гуманітарного права, здійснюють обстріли цивільного населення, “зелених коридорів”, беруть у заручники жінок та дітей, розміщують техніку, боєприпаси у житлових кварталах міст, штучно створюють гуманітарну кризу в захоплених населених пунктах. Так, місто Ірпінь залишається позбавленим світла, води та тепла понад три доби, підвозу їжі і води немає, окупанти заборонили містянам виходити з домівок.
Мають місце численні випадки знімання постановчих репортажів для російських телеканалів щодо нібито гуманності і людяності солдатів загарбників. Також, у соціальних мережах ворог продовжує розповсюдження контенту, що створено від першої особи, яка негативно висвітлює діяльність Збройних Сил України.

Угруповання Сил оборони України здійснює оборонну операцію на всіх напрямах висування противника. Ворог продовжує зазнавати збитків в живій силі, наземній техніці та засобах повітряного нападу. Здається у полон.

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни