Оперативна інформація станом на 11:00 (25 березня 2022): – Новини Івано-Франківська

Оперативна інформація станом на 11:00 (25 березня 2022):

Сьогодні – річниця загибелі видатного українця В’ячеслава Чорновола! Він загинув рівно 23 роки тому, 25 березня 1999 року… І хто знає, як би могла повернутись доля України, якби не ця подія! Вічна пам’ять!

Пам’ятаймо усіх видатних українських діячів, що попри постійний тиск Московії та викривлення історії боролись за нашу з вами Незалежність! Ми переможемо! Слава Україні!

Також вітаємо з 30-річчям Службу Безпеки України! Вони завжди на сторожі та захищають нашу землю та нашу з вами безпеку! Дякуємо!

В нашій громаді зареєструвались 22 470 внутрішньо переміщених осіб. А 1500 евакуйованих діток зареєструвалися до онлайн навчання. Ця реєстрація є обов’язковою в Україні та спростить надання соціальних допомог. Щоб зареєструватись приходьте в будь-який ЦНАП громади або в соціальні їдальні.

До слова про соціальні їдальні. Вони діють в наших школах. Там можна придбати смачний обід за символічними цінами. Є гаряче, великий вибір другого та десерти! З 12:00 до 15:00 можна прийти пообідати в Ліцеї: №5, №9, №18 та №22. Харчуватися там можуть і евакуйовані українці, і всі мешканці громади, які цього потребують.

Наше місто зараз приймає чимало осіб з інших регіонів України. Розуміємо, що є потреба особам з інвалідністю займатись реабілітацією та власним здоров‘ям. То ж наш міський центр «Інваспорт» почав проводити заняття для тих, хто цього потребує. Вже вчора багато людей зголосилось! Запис за телефоном 068 763 65 90 (Олег Шевців).

А ще в Івано-Франківську запрацювали курси української мови. Лише за вчора зареєструвалось 120 людей! Російська мова в українців ще довго асоціюватиметься з окупантами. Нагадую, що навчання проходять в ліцеях #5, 7, 18, 22, а також у тих освітніх закладах, де тимчасово поселені ВПО. Щодня о 14:00, 15:00 та 16:00. Запис: https://bit.ly/35c88Jy

Зараз європейські міста зосереджують великі зусилля для допомоги Україні! За останній місяць Івано-Франківськ отримав: 26 гуманітарних вантажів з Польщі. А ще допомога надходить з Латвії, Литви, Іспанії, Румунії, Словаччини та Чехії. Дякуємо нашим міжнародним друзям, нашим містам-партнерам! Ми все отримуємо, фасуємо та відправляємо туди, де необхідніше – на Миколаївщину, Сумщину, Чернігівщину, Київщину, Рівненщину, а також в Херсон та Нову Одесу. Для допомоги з-за кордону можете контактувати з Олександром Зрайком – 099 06 18 327. А усі реквізити та рахунки є на офіційних сайтах міста та в соцмережах.

Нагадую, що в умовах воєнного часу цивільним ЗАБОРОНЕНО використовувати дрони чи інші літальні апарати. Не може бути “ТО БУВ МІЙ ДРОН, Я ПЕРЕВІРЯВ ЧИ ПО СУСІДНЬОМУ ДАХУ НІХТО НЕ ХОДИТЬ!” Будь-який запуск безпілотників має бути узгоджений та погоджений з СБУ. Все інше сприймається як ворожі дії!

Бачимо, що сухостій далі спалюють. Я нагадую, що чекаю на відео, хто перший зловив палія та записав його вибачення! Надсилаєте відео мені – а я плачу цій людині зі своєї кишені 10 000 гривень! Дуже важливо показати цих людей, які палять траву в небезпечний час. Палії повинні розуміти небезпеку, яку становлять їх дії для громади та відповідати перед нею.

Дякую усім, хто своєю працею долучається до нашої перемоги!
Ми перемагаємо! Слава Україні!

Оперативна інформація станом на 11:00 (25 березня 2022):

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни