“Оо, Мішаня, бандеровєц”. Як учасник “МастерШеф” Віктор Волошин вирвався з окупованого Херсона

29-річний калушанин, учасник кулінарного шоу «МастерШеф» Віктор Волошин увійшов у Топ-20 найкращих кухарів України. Віктор розповів «Вікнам» про враження від телешоу, життя в окупації та власний авторський проєкт «Ідентифікація їжі». 02 Березня, 2023, 19:00 Калуш Переглядів: 304 Вирвавшись з окупації, Віктор Волошин увійшов у Топ-20 найкращих кухарів України Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

«Вікнам» вдалося поспілкуватися з Віктором Волошиним, який розповів про закулісся телешоу, як вибирався з окупованого Херсону з сім’єю та поділився новими планами.

Любов до кулінарії Віктор відчув ще у ранньому дитинстві. Ще тоді був впевнений, що улюблене заняття стане справою всього життя. Інших варіантів професій не розглядав. Так, у віці 5 років, самостійно приготував свою першу страву — борщ. Як пригадує, тоді нікого не було вдома. Тоді сам взяв продукти і за бабусиним рецептом почав готувати.

Кулінарія познайомила Віктора і з дружиною родом з Херсону, яка працює кондитером. Каже, що двом на кухні не тісно — кожен готує за своїм бажанням.

«Навіть те, що ти з Калуша і побував в окупації, зіграло велику роль у тому, що потрапив на шоу», — зізнався шеф-кухар.

Віктору Волошину вдалося з дружиною, її родиною та котами евакуюватися в останні дні, коли окупанти пропускали автомобілі цивільних людей.

Калушанин розповів про той момент, коли його ледве не розстріляли. Тоді росіянин на блокпосту побачив галицьку прописку і сказав фразу:

«Оо, Мішаня, бандеровєц».

В той момент Віктор розумів, що потрібно вести діалог, адже можуть розстріляти. Спокійно пояснив, що хоче вивезти сім’ю у безпечне місце. На щастя, все обійшлося. Проте дорога була важкою: кожних 5 км зупиняли, 200 км їхали майже 18 годин та ще й потрапили під артобстріл.

Більше — в інтерв’ю Віктора Волошина про кулінарію, окупацію та телешоу:

Ірина БОРАЧОК, журналістка

Олександр ЗАЛІСЬКИЙ, оператор-монтажер

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни