Олімпійський призер Сергій Бубка потрапив до Реєстру Zрадників

Колишнього очільника Національного Олімпійського комітету Сергія Бубку та його брата, ексрегіонала Василя Бубку Рух ЧЕСНО вніс до Реєстру Zрадників за співпрацю з окупантами. 30 Серпня, 2023, 17:30 Україна Переглядів: 794 Окрім медалей та перемог у спорті, Сергій Бубка має звання Героя України. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Одна з записаних на Сергія Бубку компаній отримує підряди у росіян на тимчасово окупованих територіях та продає їм пальне. Про це стало відомо з розслідування журналістки Bihus.Info Марії Землянської. Бізнес, серед власників якого досі значиться Сергій Бубка, продовжує роботу у тимчасово окупованому Донецьку, де, за словами самого спортсмена, у нього залишилися матір та старший брат, пише Рух Чесно.

Інформація про Сергія Бубку з російських реєстрів

Так, ТОВ “Фірма “Монблан”” занесене до російських реєстрів з однією відмінністю від української інформації: зі співзасновників прибрано матір, але залишилися сам Сергій Бубка та його брат Василь. У 2023 році “Монблан” почав брати участь у російських тендерах. Bihus.Info знайшли три тендери на постачання пального. Також на ТОТ працюють заправки фірми “Монблан”. 

Сам Бубка на розслідування ніяк не зреагував, але зреагували СБУ та БЕБ. СБУ почала досудове розслідування про зв’язки компанії Сергія Бубки з рф. Слідчі вивчають питання, чи мали місце з боку засновників і представників ТОВ “Фірма “Монблан”” умисні дії, спрямовані на допомогу країні-агресору з метою заподіяння шкоди Україні.

“У ході відпрацювання відомостей, наведених у вищезазначеному журналістському розслідуванні, встановлено, що суб’єкти господарювання, які підконтрольні Бубці Сергію Назаровичу та Бубці Василю Назаровичу, можуть створювати загрози національній безпеці, суверенітету та територіальній цілісності України, сприяти терористичній діяльності держави-агресора”, — повідомили в Бюро економічної безпеки. 

Окрім медалей та перемог у спорті, Сергій Бубка має звання Героя України. Це вже не перший фігурант Реєстру Zрадників із таким високим званням. 

Зазначимо, що наразі законопроєкт Романа Лозинського (“Голос”) про позбавлення осіб державних нагород, який готовий до другого читання, завис в оборонному комітеті.

Нагадаємо, що з відомих спортсменів до Реєстру також потрапив Василь Ломаченко.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни