Олена Зеленська передала українські книжки бібліотекам 37 країн – Новини України

Олена Зеленська передала українські книжки бібліотекам 37 країн - Новини України

Фото: president.gov.ua

У бібліотеках 37 країн світу зʼявились українські книжкові полички. Про це повідомила перша леді Олена Зеленська з нагоди Всесвітнього дня книги та авторського права.

– Загалом українські книжкові полички під патронатом першої леді та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики, МЗС та Українського інституту книги відкрилися вже у 37 країнах… 170 поличок налічують 44 тис. видань, – йдеться у повідомленні на сайті президента.

Українські книжкові полички зокрема отримали Національна бібліотека Вірменії, Центральна бібліотека Столичної бібліотеки Угорщини, бібліотека Муніципального музею Кіпру, міська бібліотека міста Лінчепінг у Швеції.

У рамках проекту «Українська книжкова поличка» першої леді українські видання передають провідним бібліотекам світу. Також Олена Зеленська особисто підтримує Україну на міжнародних книжкових ярмарках. На цьому тижні вона виступила із відеозверненням на відкритті українського стенду на Лондонському книжковому ярмарку. Торік Зеленська взяла участь у Франкфуртському книжковому ярмарку.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни