Олександр Петраков залишив збірну України з футболу

Олександр Петраков залишив збірну України з футболу

Українська асоціація футболу припиняє співпрацю з головним тренером національної команди України Олександром Петраковим.

Про це повідомили у пресслужбі УАФ, передає Галка.

«Для мене цей період життя назавжди залишиться теплим спогадом у серці. Хочу подякувати гравцям національної команди та тренерсько-адміністративному штабу за те, що упродовж півтора року ми були єдиним цілим, згуртованим і натхненним ідеєю захисту інтересів України на футбольному полі й поза ним. Ми прагнули досягти найбільшого й подарувати Україні радість перемог у найважчий період новітньої історії держави. Також щиро вдячний усьому колективу Української асоціації футболу за багаторічну співпрацю та президенту УАФ Андрію Павелку за довіру. Дякуємо нашим найкращим у світі уболівальникам за те, що палко й щиро підтримували й вірили в нас! Я залишаюся найпалкішим уболівальником збірної України! Слава Україні!», – подякував Петраков за надану можливість очолити й працювати з національною командою.

Під керівництвом Олександра Петракова збірна України провела 15 матчів (шість перемог, сім нічиїх, дві поразки, різниця забитих і пропущених м’ячів 23—13).

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни