Олександр Лієв розказав про масові погрози та про звернення до СБУ – Новини України

Олександр Лієв розказав про масові погрози та про звернення до СБУ - Новини України

Фото: facebook.com/liievaleksandr

Ексчиновник Міноборони Олександр Лієв, навколо якого напередодні вибухнув скандал через публікацію журналіста, подав в СБУ заяву з проханням перевірити джерела, які використав Михайло Ткач. Про це Лієв повідомив на своїй сторінці в фейсбуці.

– Сьогодні з ранку мої діти не пішли в школу. Ми за ніч отримали більше 200 повідомлень з погрозами. Більшу частину ночі займався забезпеченням охорони своєї сімї. Зараз поїхав до СБУ, подав заяву з проханням перевірити джерела, які використав Михайло Ткач. Перевірити на предмет їхнього мотиву. Бо велика кількість людей в Міноборони, керівництва Міноборони змушені були останні декілька десятків годин думати не про ті речі, про які треба думати, – сказав Лієв.

Він додав, що керівництво «Української правди» вже вибачилось перед ним. Зробив це і автор скандальної публікації – Михайло Ткач.  При цьому окремо наголосив, що вибачення пролунало тільки в соцмережах.

– Я не отримував ніяких дзвінків від Михайла Ткача. Він вибачився на своїй сторінці в фейсбуці, підписником якої я не є, але і за це дякую…  Сподіваюсь, що телеграм-канали повідомлять своїм глядачам, що це прикра помилка. Думаю, що це сталось не тільки завдяки адекватній політиці УП, а й через те, що велика кількість людей відмовились їсти всю цю гидоту, – наголосив Лієв.

Що за скандал

2 лютого журналіст «Української правди» Михайло Ткач написав у соцмережах, що у Лієва є російське громадянство, опублікувавши у фейсбуці фотографію “паспорта громадянина РФ”, який нібито належить Лієву. Після того, як з’ясувалося, що фотографія є фейковою, Ткач видалив свій пост, але скандал вже вибухнув.  В той же день Лієв написав заяву на звільнення.

Зранку 3 лютого Міноборони повідомило, що Лієв звільнився за власним бажанням та що відомство не має підтверджень того, що у Лієва є російський паспорт. 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни