Олег Скрипка розповів, як суспільство мало б реагувати на артистів, які “перевзулися” – Новини України

Олег Скрипка розповів, як суспільство мало б реагувати на артистів, які "перевзулися"  - Новини України

Фото: Прес-служба артиста/Anna Melamed

Лідер гурту “Воплі Відоплясова” Олег Скрипка висловився про “артистів-перебіжчиків”, які продовжували гастролювати в Росії після 2014 року, і повернулися до України лише після повномасштабного вторгнення РФ. Музикант вважає, що ці знаменитості скоїли “культурний злочин”.

– А якщо Путін покається і скаже: «Я помилявся. Слава Україні»! Ми його вибачимо? Те, що створила велика кількість українців, – це реально культурний злочин. Принаймні, ми можемо куртуазно про це поговорити. Якщо людина робить злочин, а потім заскакує в останній чи передостанній вагон, і люди про це забувають, – це означає безкарність, – розповів виконавець в інтерв’ю KP.UA

Скрипка також не знімає відповідальності з українців, котрі весь цей час продовжували слухати треки цих артистів. Співак навів приклад французів, які цікавляться світовою культурою, але в той же час розвивають і несуть відповідальність за свою.

– Напевно, оце якраз і є спільна суспільна відповідальність, про яку ми говорили. Відповідальність і тих, хто вибачає, і хто продовжує це слухати, і хто заповнює зали, коли такі артисти виступають. Це складне питання. Я не хочу говорити, що треба когось карати, саджати, принижувати і тому подібне, – додав він. – Зараз є світовий тренд – ясність розуму. І треба в цю ясність йти. Думати – за кого ви голосуєте, кого ви слухаєте, кого підтримуєте, до кого на концерт йдете, яка музика в таксі грає, що вам у підсвідомість закладається. Кожен має нести відповідальність за себе. А ми, українці, мусимо взяти на себе відповідальність за Україну. Все ж вибудовується в нюансах, деталях. Французи, приміром, цікавляться світовою культурою, але базова і основна у них – французька.

Олегові Скрипці 58 років. Він фронтмен гурту “Воплі Відоплясова” з 1987 року. Артист двічі був одружений. Першою дружиною Скрипки була француженка на ім’я Марі Рібо. Пара розлучилася через сім років стосунків. Другою дружиною співака стала українка Наталія Сідь. Від цих стосунків у артиста четверо дітей: 16-річний Роман, 14-річний Устим, 11-річна Олеся та 9-річна Зоряна.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни