Окупанти планують “розвинути туризм” на Луганщині – Гайдай

Окупанти планують "розвинути туризм" на Луганщині - Гайдай

Фото: Сергей Гайдай / Telegram Будівля готелю Донбас на Луганщині після удару ЗСУ

“ЛНР” приєдналася до угоди про співпрацю у сфері курортів та туризму з “новими суб’єктами РФ”, зазначив Сергій Гайдай.

Російські окупанти розвиватимуть туризм на тимчасово окупованій території Луганської області. Про це у понеділок, 17 жовтня, повідомив голова Луганської військової обласної адміністрації Сергій Гайдай у Telegram.

За його словами, незаконне збройне формування “ЛНР” приєдналося до угоди про співпрацю у сфері курортів та туризму з “новими суб’єктами РФ”, що нібито передбачає підтримку заходів у сфері курортів та реалізації туристичного потенціалу регіону.

“Особливо, у Рубіжному, Попасній, Гірському та Золотому, Сєвєродонецьку, Лисичанську. Не Крим, звичайно, але промисловий туризм можна розвинути. Готель Мир зачекався туристів. Останніми там гостювали “тіктокери””, – зауважив голова ОВА, маючи на увазі “кадировців” .

Також Гайдай повідомив, що росіяни не припиняють відкривати вогонь по нещодавно звільнених ЗСУ селах Луганської області.

“16 жовтня противником обстріляно Греківку, Новоєгорівку та Білогорівку, де залишається місцеве населення. Евакуювати людей зі звільнених населених пунктів через загострену ситуацію в галузі безпеки можуть лише українські військові”, – зазначив він.

Нагадаємо, наприкінці серпня ЗСУ знищили базу російських десантників у готелі Донбас у місті Кадіївка (колишній Стаханов – ред.) на Луганщині. Тоді загинуло до 200 окупантів.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни