Окупанти підривають мости на Луганщині, боячись наступу ЗСУ – Гайдай

Окупанти підривають мости на Луганщині, боячись наступу ЗСУ - Гайдай

Фото: Телеграмм Гайдая Підірваний міст на Луганщині

Глава ОВА зазначив, що росіяни системно атакують Білогорівку, а після цього відправляють бійців на розвідку, але вони традиційно не повертаються назад.

Голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай повідомив, що російські загарбники підірвали міст через річку Червоне поблизу селища Красноріченське на Луганщині, бо бояться, що ЗСУ вже близько.

“Їм дуже страшно, тому що ми дуже близько. Росіяни підірвали міст через Червону річку біля Краснореченського”, – заявив Гайдай.

Він також додав, що 29 жовтня окупанти підірвали ще один міст біля Кремінної.

За словами Гайдая, російське командування поставило завдання своїм військам зупинити просування ЗСУ, але погода налагоджується, тому “справи у захисників підуть швидше”.

Глава ОВА зазначив, що росіяни системно атакують Білогорівку, а після цього відправляють бійців на розвідку, але вони традиційно не повертаються назад.

Також тривають запеклі бої на Сватівському напрямі. Траса між Сватовим та Кремінною під вогневим контролем ЗСУ, тому росіяни не можуть швидко отримати підкріплення та нові боєкомплекти на цих ділянках фронту.

За словами Гайдая, навколо Кремінної та Сватового заміновано майже все – береги річок, дороги, мости.

Крім того, голова ОВА з посиланням на розвідку повідомив, що в результаті проведеної операції зі звільнення селища Невське ЗСУ знищили 34 окупанти. Ще 3 російських “контрактників” взяли в полон. Також ЗСУ захопили військовий КАМАЗ із боєкомплектом та дві бойові машини піхоти.

Нагадаємо, раніше Гайдай повідомляв, що українські захисники практично взяли під контроль важливу трасу між окупованими містами Сватове та Кремінна.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни