ОК Північ попередило про можливі провокації на кордоні Чернігівщини – Новини України

ОК Північ попередило про можливі провокації на кордоні Чернігівщини - Новини України

Фото: facebook.com/kommander.nord

Оперативне командування “Північ” попередило про можливі провокації окупантів в районі кордону із Чернігівською областю. Розвідка зафіксувала рух військової техніки без розпізнавальних знаків та з людьми у пікселі, як у ЗСУ. Метою може бути звинувачення України в порушенні територіальної цілісності.

– Окупанти готують можливі провокації до річниці повномасштабного наступу, скоріш за все, метою є звинувачення українських захисників в порушенні територіальної цілісності.

Про це свідчать дані розвідки, де зафіксований рух колон військової техніки в районі кордону із Чернігівською областю без знаків розпізнавання та живою силою, що була одягнена у піксель, схожий на форму Збройних Сил України, – йдеться у фейсбуці командування.

В ОК “Північ” зазначили, що Сили оборони Сіверщини тримають ситуацію під контролем і ніколи не вдавалися до провокацій. 

У той же час з 07:50 до 08:45 23 лютого окупанти кілька разів обстріляли прикордонні населені пункти Чернігівщини з мінометів. Відомо про 9 приходів, попередньо, з міномету 120 мм, в районі населеного пункту Єліне. Втрат серед о/с та техніки немає. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформації не надходило.

Чернігівська область межує на півночі з Гомельською областю Білорусі і з Брянською областю Росії.

Враховуючи любов РФ до символічних дат, 23-24 лютого Росія, швидше за все, планує невеликий ракетний удар, заявив глава ГУР Кирило Буданов.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни