ОК “Південь”: Після “добрих новин” по Миколаєву прилетіло багато ракет – Новини України

ОК "Південь": Після "добрих новин" по Миколаєву прилетіло багато ракет - Новини України

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Військова операція на Херсонщині вимагає “тиші”, а розповсюджувати у цей час інформацію про дії Збройних сил України – вважається моветоном. Про це заявила речниця оперативного командування “Південь” Наталія Гуменюк в ефірі всеукраїнського телемарафону.

– Обговорювати події на фронті вважається трохи моветоном у той момент, коли триває військова операція. Вона потребує тиші, і військові вітають саме таке наше ставлення. Адже саме у тиші краще чути, як дихає ворог, як він нервує, – сказала Гуменюк.

За її словами, щойно це стане можливим – командування обов’язково звітуватиме перед українцями про успіхи наших захисників.

– Ми почали свою справу і доводитимемо її до кінця. Як тільки результати будуть гідними і гарантуватимуть безпеку тих, хто за ними стоїть. Ми обов’язково прозвітуємо. Але закликаємо більше їх не розголошувати, зачекати. Адже після такого розголосу по Миколаєву прилетіло дуже багато ракет, – наголосила вона.

29 серпня оперативне командування “Південь” оголосило про початок контрнаступу на Херсонщину. Керівник прес-служби командування Наталія Гуменюк повідомила про прорив українських захисників першої лінії оборони противника. В результаті «109 полк ДНР» і російські десантники втекли з поля бою. Згодом американський телеканал CNN заявив, що українські сили звільнили від російських окупантів чотири села на південному напрямку неподалік Херсона. Офіційного підтвердження цієї інформації від ЗСУ не було.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни