Оголошено конкурс з визначення проектів національно-патріотичного виховання | Новини Галича – суспільство

Міністерство молоді та спорту України оголосило конкурс з визначення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2023 році.

Конкурсні пропозиції подаються на розв’язання таких пріоритетних завдань:

  • Збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.
  • Формування української громадянської ідентичності у населення на основі суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність).

Деталі щодо реалізації пріоритетних завдань визначені Державною цільовою соціальною програмою національно-патріотичного виховання на період до 2025 року.

Проекти спрямовуються на такі види діяльності:

  • проведення акцій, семінарів-тренінгів, тренінгів, таборів, вишколів, наметових таборів та інших заходів, розроблення та поширення інформаційних та візуальних матеріалів, соціальної реклами та методичних рекомендацій.
  • Детальніше за посиланням: https://mms.gov.ua/events/ogoloshennya-pro-provedennya-konkursu-z-viznachennya-proektiv-nacionalno-patriotichnogo-vihovannya-rozroblenih-institutami-gromadyanskogo-suspilstva-dlya-realizaciyi-yakih-nadayetsya-finansova-pidtrimka-u-2023-roci 
"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни