Огляд анальних іграшок для початківців

Різні джерела досі сперечаються щодо дати, якою позначають перше використання секс-іграшок, однак згадки про анальний секс можна побачити ще у стародавніх греків. Хоча не було знайдено жодних вказівок на використання саме приладів для анального проникнення, вважалося, що зображення анального сексу є засобом контролю над народжуваністю. Пропонуємо розібратися детальніше з тим, які бувають анальні іграшки — це допоможе початківцям вибрати ідеальну першу іграшку для анальних пестощів.

Базовою іграшкою для сексу і мастурбації є фалоімітатор: він має багату історію, про яку не писав хіба що ледачий, але коли мова заходить про анальні іграшки, то тут все трохи туманно. Відомо, що анальні намистини існують вже тисячі років, а анальні гачки колись використовувалися як інструмент для тортур. Однак одна з найпростіших анальних іграшок, яку використовують і жінки, і чоловіки, незалежно від рівня досвідченості — це анальна пробка. Досить відомою є історія, в якій брав участь імбир: його чистили у формі пробки для ануса і вставляли в задній прохід, і це було формою покарання, яка до сих пір зустрічається в БДСМ-практиці за взаємною згодою. Перша згадка про анальну пробку датується кінцем 1800-х років, коли був запатентований набір анальних розширювачів. До набору входили гумові розширювачі різних розмірів, які слід було використовувати по черзі. У такі старі та химерні часи їх призначали для полегшення запорів або навіть як засіб для лікування божевілля. У 1931 році з’явився перший стимулятор простати «Recto Rotor», який за формою був довшим за звичайні пробки. З того часу з’явилося чимало іграшок для анального сексу, без яких тепер не обходиться жоден магазин для дорослих.

Анальні секс-іграшки спеціально розроблені для тих, хто бажає анальної стимуляції. Існує велика різноманітність інтимних товарів, і вони часто підходять як для чоловіків, так і для жінок, адже анус — це універсальна ерогенна зона з купою нервових закінчень, стимуляція яких може призвести навіть до анального оргазму. Хоча перший крок у світ анальних пестощів може бути дещо лякаючим, більшість анальних іграшок не вимагають великого досвіду або спеціальної підготовки, крім однієї обов’язкової умови — якісної змазки для анального сексу. Використання лубриканту гарантує комфортне проникнення, приємний досвід, а також зволоження і захист інтимної шкіри від мікротріщин. Крім вищезазначених анальних втулок для початківців також ідеально підходять анальні буси: силіконові кульки різного діаметру на еластичній зв’язці. Ви також можете задіяти фалоімітатори для анального сексу з партнером чи партнеркою (https://lovespace.ua/uk/catalog/analnye-falloimiatory). Такі сексуальні практики як пегінг та секс утрьох є частиною еротичних фантазій кожної другої статево активної людини в сучасному світі. Серед переваг використання секс іграшок для анального проникнення в першу чергу можна назвати масаж передміхурової залози у чоловіків, адже це запорука якісного інтимного життя, яскравих оргазмів та міцного сексуального здоров’я. На жіночий оргазм також впливають анальні пробки, адже усередині вони створюють легкий тиск на стінку піхви, що забезпечує додаткову стимуляцію точки G. Будь-яка форма анальних пестощів сприяє підвищенню рівня довіри між партнерами та зближенню. Це також допомагає урізноманітнити сексуальне життя, якщо ви тривалий час перебуваєте в стосунках і шукаєте нових відчуттів.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни