Оголошено конкурс на заміщення посади директора Боднарівського ліцею

Управління освіти Калуської міської ради оголосило конкурс на заміщення посади директора Боднарівського ліцею.

25 Січня,
2022,
09:00
Калуш

Переглядів: 341


Ілюстративне фото. Конкурсний відбір на посаду директора починається з 10 березня 2022 року

Вимоги до кандидата: посаду керівника закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу, інформують “Вікна” з посиланням на Управління освіти Калуської міської ради.

Документи приймаються упродовж 30 календарних днів із дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Про перелік документів можна дізнатися за посиланням.

Прийом та реєстрація документів від претендентів на посаду здійснює управління освіти Калуської міської ради.

Конкурсний відбір починається з 10 березня 2022 року і складатиметься з наступних завдань:

Конкурсний відбір починається з 10 березня 2022 року та складається з перевірки знань законодавства у сфері загальної середньої освіти; перевірки професійних компетентностей шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання; публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти.

Уповноваженою особою надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі взначена Любов Максимович — головний спеціаліст управління освіти Калуської міської ради. Тел.: (03472) 6-64-13, електронна пошта: [email protected].

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни