Оголошення нових санкцій проти РФ очікується найближчими тижнями, — координатор Держдепу

Координатор Державного департаменту США з питань санкцій, посол Джеймс О’Браєн у ході відеоконференції за участю українських посадовців заявив, що у найближчі тижні очікується, що Штати оголосять нові санкції проти Росії. 13 Січня, 2023, 14:30 Україна Переглядів: 14 Нині завершується робота за низкою важливих напрямів, і найближчими тижнями очікується оголошення нових санкцій.  Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Координатор Державного департаменту США з питань санкцій, посол Джеймс О’Браєн у ході відеоконференції за участю українських посадовців заявив, що у найближчі тижні очікується, що Штати оголосять нові санкції проти Росії, повідомляють “Вікна” з посиланням на пресслужбу Офісу президента України.

Посол Джеймс О’Браєн наголосив, що робоча група в Державному департаменті, яка налічує близько 30 членів, детально вивчає всі матеріали, передані українським урядом і групою Єрмака-Макфола. За його словами, нині завершується робота за низкою важливих напрямів, і найближчими тижнями очікується оголошення нових санкцій. 

Щодо визначення пріоритетних сфер, у яких насамперед впроваджуватимуться обмеження, то Джеймс О’Браєн зазначив, що орієнтиром буде те, як ці санкції позначаться на спроможності Росії на полі бою та у фінансовому плані. Також важливо, чи скоювала особа злочини проти українських громадян, зокрема дітей, чи була залучена до анексії територій України, чи пропагувала це.

Зі свого боку, голова ОПУ Андрій Єрмак запропонував у найближчі місяці провести санкційний саміт за участю представників США та інших партнерів України, на якому проаналізувати ефективність уже запроваджених санкцій та скоординувати кроки з посилення санкційного тиску. О’Браєн підтримав ініціативу щодо проведення санкційного саміту.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни