Офіцер Національної гвардії освідчився під час концерту Іво Бобула

З допомогою побратимів офіцер домовився з артистом та організаторами заходу й освідчився дівчині просто на сцені. 19 Жовтня, 2022, 11:30 Україна Переглядів: 371 Іво Бобул запросив наречену на сцену. Фото: Нацгвардія

З допомогою побратимів домовився з артистом та організаторами заходу й освідчився дівчині саме на сцені. Вона звісно сказала «Так», пише Західне територіальне управління Національної гвардії України.

«До цього все саме йшло і момент для освідчення підібрався просто шикарний. Коли дізнався, що в Чернівцях відбудеться концерт Іво Бобула, вирішив – або зараз, або ніколи. Під пісні про кохання просто ідеальна нагода зробити пропозицію Олені», — каже Георгій.

В слушний момент Іво Бобул запросив на сцену Олену. Ну і, звичайно, в залі пролунали шалені оплески після такого довгоочікуваного “Так!”. Порцію шалених емоцій отримали всі.

“Дякуємо Іво Бобулу за сприяння, а молодим бажаємо довгого і щасливого подружнього життя”, — йдеться в повідомленні.

Іво Бобул нині гастролює Україною з благодійними концертами на підтримку ЗСУ “Одна єдина Україна”. Співак уже побував в Івано-Франківську, Чернівцях та Львові. Сьогодні — концерт у Рівному. У грудні Іво Бобул планує виступити у Вінниці та Хмельницькому.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни