Одна з найбільших ІТ-компаній України N-iX офіційно відкрила офіс в Івано-Франківську

ІТ-івці обирають Івано-Франківськ, бо переконують, що тут хороше середовище для їхнього бізнесу і чим більше компаній до нас переїжджають, тим активніше розростається їхня сфера. 29 Вересня, 2022, 09:30 Прикарпаття Переглядів: 61 Івано-Франківськ стає ІТ-містом. У новому офісі працюватимуть офлайн 50 фахівців ІТ-сфери з Харкова, Львова, Києва та Івано-Франківська, повідомляють “Вікна” з посиланням на фейсбук-сторінку мера Івано-Франківська.

«Ми вирішили відкрити тут локацію для того, щоб збільшити команду. Тому що кількість інженерів в Івано-Франківську росте. Багато людей переїжджають зі сходу України, їх приваблює комфорт проживання в місті і безпека, адже в своїх домівка її вони, на жаль, зараз знайти не можуть. У Франківську хороша тенденція до розвитку ІТ-технологій. Тому ІТ-компанії активно відкривають тут офіси, або вже працюють», – відзначає Святослав Кавецький, директор з галузевих питань компанії N-iX.

ІТ-івці обирають Івано-Франківськ, бо переконують, що тут хороше середовище для їхнього бізнесу і чим більше компаній до нас переїжджають, тим активніше розростається їхня сфера. Бо між собою компанії організовують івенти, обмінюватись досвідом. Та працюють вони не лише, щоб заробляти кошти – мають і соціальну мету. Івано-Франківський ІТ Кластер спільно з N-iX планують допомогти створити комп’ютерну лабораторію в Івано-Франківському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей. Допомагають ІТ-вці також і військовим. Вже купили 36 автомобілів , які відправили на передову. Також планують передати комп’ютери військовим, яким необхідне оновлення технічного обладнання. Приємно, що дуже багато ІТ-компаній відкриваються в Івано-Франківську. Івано-Франківськ стає ІТ-містом. Сьогодні близько п’яти тисяч айтівців працює в місті. Ще рік тому їх було на половину менше і те, що їхня кількість подвоїлась за рік – хороша тенденція. Ми активно працюємо з ІТ-кластером, аби розвиватись в цьому напрямку аби залучати фахівців з України так із-за кордону.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни