Очільниця області – про ситуацію з енергопостачанням на Прикарпатті. ВІДЕО

Відео Очільниця області – про ситуацію з енергопостачанням на Прикарпатті. ВІДЕО Вчора
Щоденно голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук отримує десятки повідомлень про те, що запроваджені АТ «Прикарпаттяобленерго» графіки погодинних вимкнень електроенергії, є несправедливими, адже частина жителів області не мають світла в домівках впродовж тривалого часу протягом доби, у той же час, у будинках напроти електрику подають майже цілодобово. Це, на думку керівниці ОВА, створює конфлікти між людьми, провокує соціальну несправедливість у суспільстві.

Щоб забезпечити справедливий розподіл електроенергії обласною військовою адміністрацією буде визначено чіткий перелік об’єктів критичної інфраструктури, які забезпечуватимуться електроенергією безперебійно. Поряд з цим, будинки, які під’єднані до однієї мережі із об’єктами інфраструктури, також будуть включені до графіків вимкнень електроенергії. Окрім того, обмеження будуть поширені і на промислові об’єкти.

Детальніше про ситуацію з енергопостачанням на Прикарпатті, безпечне використання генераторів, освітній процес та «Пункти незламності» в області – у відеозверненні Світлани Онищук, голови Івано-Франківської ОВА.

Задля вирішення проблемних питань мешканці області можуть звертатися до Антикризового центру, який діє при обласній військовій адміністрації, за телефоном 068-600-99-13.

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни