Обираєм криптобіржу. Bitfinex чи StormGain відгуки тільки позитивні

З часу першої згадки про біткоїн в січні 2009 року минули лише 13 років, а за цей час кількість транзакцій на крипторинку перевищила 700 мільярдів, вартість біткоїна виросла на 4000% (зараз дещо впала), а показники капіталізації цієї криптовалюти перевищили 1 трлн. доларів США. Означені характеристики перетворили біткоїн в одну із неофіційних світових резервних валют, саме тому популярність біткоїна та інших видів цифрових (електронних) валют продовжує зростати, що відповідно збільшує кількість криптобірж (криптообмінників), клієнти яких отримали можливість купити, продати чи обміняти криптовалюту на фіатну (звичайну) валюту.

Характерні особливості брокера StormGain

Серед критеріїв вибору криптообмінників надважливе значення мають показники їхньої надійності, репутації серед клієнтів, швидкості проведення транзакцій та зручності роботи з сервісом. Саме таким ознакам відповідає криптобіржа StormGain відгуки про яку в абсолютній більшості позитивні. На вказаному майданчику можна придбати/продати як найбільш поширені види криптовалюти на кшталт Bitcoin чи Ethereum, так і менші відомі різновиди цифрових валют (Dash, Monero та десятки інших). Вказана платформа володіє власним торговим терміналом, має браузерну та мобільну версії.

Серед переваг криптобіржі варто відмітити:

  • можливість торгівлі/обміну основними видами цифрових валют;
  • надання користувачеві можливості використання криптовалютного гаманця;
  • прості умови верифікації, наявність інтуїтивно зрозумілого для користувача інтерфейсу.

Криптобіржа гарантує всім клієнтам підвищені безпекові параметри та безумовне збереження їхньої конфіденційності. Клієнти платформи отримали можливість отримання пасивних видів заробітку на кшталт депозиту чи майнінгу. Біржа не застосовує скриті платежі та торгові комісії, трйдер сплачує комісію в розмірі 10 відсотків  тільки за наслідками успішно проведеної угоді купівлі/продажу криптовалюти.

За відгуками експертів для кріптобіржі StormGain характерне надання клієнтам широкого спектру функціональних можливостей, якими можуть послуговуватися трейдери різного рівня без обмеження їхніх торгових стратегій. Біржа працює з усіма основними видами електронних валют, проте (як недолік) не підтримує операції з фіатними коштами. Умови торгів на біржі відповідають рівню європейських стандартів та забезпечують належний рівень безпеки та конфіденційності трейдерів. Біржа використовує базову версію верифікації, що можна розцінювати як певний недолік для закладів такого рівня, проте саме такі умови є найбільш вигідними для переважної більшості користувачів. 

Декілька переваг Bitfinex

Платформа Bitfinex здійснює торгівлю (продаж, купівлю та обмін) найбільш поширеними видами криптовалют та десятком менш відомих видів цифрових грошей, які можна обміняти на долари, євро, фунти, японські єни тощо. Компанія має власний мобільний додаток та відкриває клієнтам демонстраційний рахунок, що не вимагає попереднього поповнення депозиту. Для поповнення рахунку чи виводу коштів без затвердженого ліміту можна послуговуватися банківськими картками.

Серед сильних сторін криптобіржі варто відмітити:

  • можливість використання мобільного додатку та проведення торгів на великі суми;
  • використання ордерів, функції яких можна настроювати;
  • забезпечення високого рівня безпеки та конфіденційності клієнтів;
  • наявність демонстраційної версії та інвестиційних програм.

Криптобіржа Bitfinex заснована 10 років тому і впродовж часу існування зарекомендувала себе у вигляді надійного та старанного партнера.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни