Обстріл Запоріжжя: частина району залишилася без опалення – Новини України

Обстріл Запоріжжя: частина району залишилася без опалення - Новини України

Фото: t.me/starukhofficial

Внаслідок російського удару по Запоріжжю в ніч на 19 листопада без опалення залишилися 123 багатоповерхівки, в яких проживає понад 17 тисяч абонентів. О пів на половину будинків вже частково відновили подачу тепла. Про це повідомив голова Запорізької ОВ Олександр Старух у Telegram.

– Наслідком нічного ворожого удару по Запоріжжю стало порушення теплопостачання в одному із районів міста. Вибухи ракет призвели до пошкодження трубопроводів централізованого опалення та припинення подачі теплоносія до 123 багатоповерхових будинків, у яких проживає понад 17 тисяч абонентів, – написав Старух.

За його словами, аварійні служби та тепловики ведуть необхідні роботи. І, якими б аргументами не прикривалися російські загарбники, їхня мета – створення гуманітарної катастрофи, зазначив він.

– У 60 будинків тепло вже пішло. Орієнтовний час повного відновлення теплопостачання – 23:00 сьогоднішнього дня, – додає Старух.

Напередодні ввечері російські війська вдарили по інфраструктурному об’єкту у Запоріжжі. Через що частина одного із районів міста залишилася без опалення.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни