Оборона Києва й Чернігова тримається, на Миколаїв йшли переодягнені загарбники – Новини Галича

Українські військові тримають оборону Києва та Чернігова, у Чернігівській області російські окупанти ховають військову техніку за житловими будинками, а з Херсонщини переодягнені в цивільний одяг чужинці висувалися на Миколаїв.

Такі дані оприлюднили в Генштабі ЗСУ станом на 06:00 середи, 9 березня, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Українську правду“.

“Угруповання сил оборони продовжує вести оборонну операцію у межах визначених операційних зон. На Північному та Північно-західному напрямках продовжується ведення бойових дій в Поліському та Волинському операційних районах, а також вздовж ділянки державного кордону України та в районах населених пунктів Ніжин, Іваниця, Тростянець. Триває оборона міста Чернігова”, – йдеться в повідомленні.

Угруповання сил і засобів оборони міста Києва відбиває наступ противника, наносить вогневе ураження його наступальним угрупованням та стійко утримує визначені рубежі.

У населених пунктах Чернігівської області, що тимчасово зайняті російськими військами, ворог, порушуючи норми Міжнародного гуманітарного права, продовжує переховувати озброєння та військову техніку серед житлових будинків та в приміщеннях сільськогосподарських об’єктів. Використовує мережу лікувальних закладів для надання медичної допомоги пораненому особовому складу. Окупанти виводять з ладу вежі стільникового зв’язку.

На Південному напрямку оперативні угруповання сил оборони здійснюють прикриття державного кордону України та морського узбережжя, охорону і оборону аеродромів та об’єктів критичної інфраструктури.

На інших напрямках угруповання військ проводять стабілізаційну операцію та виконують завдання територіальної оборони.

Повітряні Сили ЗС України відбивають ракетно-бомбові удари та знищують засоби повітряного нападу окупантів, здійснюють протиповітряне прикриття важливих об’єктів інфраструктури України та угруповань військ.

У Бердянську ворог почав поширювати пропагандистські матеріали, направлені на дискредитацію військово-політичного керівництва нашої держави.

У Херсонській області виявили, що військовослужбовці ЗС РФ, переодягнені у цивільний одяг, висувалися у напрямку на місто Миколаїв.

До теми: обстріли околиць Києва, бомбардування Сум та Охтирки: як пройшла ніч в Україні

  • Категорії: Війна, НовиниПомічено: бомбардування, військо, ЗСУ

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни