Обласній “швидкій” подарували найсучасніший спецавтомобіль за ₴180 тисяч

Авто обладнане дефібрилятором, апаратом ШВЛ, веновізорами, масажерами тощо. 20 Грудня, 2022, 18:30 Прикарпаття Переглядів: 250 Новий повнопривідний спецавтомобіль загальною вартістю майже 180 тисяч доларів отримала обласна “швидка”

Новий повнопривідний спецавтомобіль загальною вартістю майже 180 тисяч доларів отримав «Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради», повідомляють “Вікна”.

Авто обладнане дефібрилятором, апаратом ШВЛ, веновізорами, масажерами тощо. Його вдалося отримати завдяки співпраці з керівником “Ротарі-клубу” Познані Войцехом Майчжицьким (Wojciech Majchrzycki). Це вже не перше спеціалізоване авто для медичних установ, яке область отримала завдяки співпраці з “ротарійцями”.

До слова, нещодавно Прикарпатський обласний центр служби крові отримав спеціалізовану машину для забору крові вартістю понад 6 млн гривень. Це перший і єдиний в Україні автомобіль, призначений для заготівлі донорської крові у виїзних умовах та обладнаний для цього всім необхідним. У мобільному пункті можуть здати кров понад три десятки донорів за день.

Завдяки новому спецавтомобілю “Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради” зможе ефективно організовувати та надавати екстрену медичну допомогу на території області пацієнтам і постраждалим у повсякденних умовах, особливо в період та під час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни