Обласне управління ДСНС подало до суду позов на “Карпатнафтохім”

На opendatabot.ua оприлюднено ухвалу Господарського суду Івано-Франківської області від 3 квітня про відкриття провадження у справі за позовом Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області до ТОВ “Карпатнафтохім”. 05 Квітня, 2023, 19:00 Калуш Переглядів: 931 Ілюстроване фото. За грудень пожежники не отримали понад 1 млн 594 тис. гривень, за січень — понад 1 млн 813 тис. гривен Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Йдеться про стягнення заборгованості за договором в сумі близько 1,9 млн гривень, інформують “Вікна”.

Суд ухвалив прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі. Підготовче засідання призначено на 27 квітня.

Подробиці позову не оприлюднено. Вірогідно, йдеться про заборговану заробітну плату.

Нагадаємо, на початку лютого у Калуші провели позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, на якому обговорювали фінансування 24-ої Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Івано-Франківській області.

Ця державна пожежно-рятувальна частина дислокується на ТОВ «Карпатнафтохім» і відповідно до договорів між Головним управлінням ДСНС в області та ТОВ «Карпатнафтохім» її фінансує підприємство. Однак у зв’язку з тим, що банківські рахунки ТОВ «Карпатнафтохім» були  заблоковані, заробітну плату особовому складу пожежної частини не виплачували.

Як повідомив на засіданні комісії заступник начальника Калуського районного управління ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області Євген Ткачук, у складі 24-ої пожежно-рятувальної частини є 87 штатних одиниць, а також необхідна техніка. Однак у зв’язку з тим, що від грудня усі банківські рахунки ТОВ «Карпатнафтохім» фактично заблоковані Державною службою фінансового моніторингу, склалася критична ситуація із забезпеченням виплат особовому складу пожежної частини. А саме: за грудень не виплачено понад 1 млн 594 тис. гривень, за січень — понад 1 млн 813 тис. гривень.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни