НСЗУ оприлюднила зарплату працівників і керівництва калуських лікарень

11 квітня на пленарному засіданні позачергової сесії Калуської міської ради заступниця міського голови Наталія Кінаш відзначила, що керівник міської лікарні Микола Гудим не дозволяє собі зайвого і за даними НСЗУ його зарплата — на рівні з працівниками і є однією з найнижчих в області. 12 Квітня, 2023, 19:00 Калуш Переглядів: 1751 Зарплата працівника міської лікарні торік становила близько 11,1 тис. гривень, у керівника — понад 22,7 тис. гривень Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Як з’ясували “Вікна”, на сайті Національної служби здоров’я України оприлюднено дані про чисельність штатних працівників та їхні середньомісячні заробітні плати за 2022 рік по закладах охорони здоров’я. Щодо Івано-Франківської області, то станом на 12 квітня з 97 медзакладів, які прозвітували, оприлюднено інформацію по 80. У тому числі і по двох лікарнях Калуської громади: Калуській ЦРЛ і Калуській міській лікарні.

Середньомісячна заробітна плата працівника Калуської ЦРЛ торік становила понад 13,4 тис. гривень. У керівника — понад 39,5 тис. гривень, керівника структурного підрозділу — майже 26 тис. гривень, лікаря — майже 19,3 тис. гривень, середнього медичного персоналу — понад 14 тис. гривень і молодшого медичного персоналу — близько 8,5 тис. гривень.

Щодо Калуської міської лікарні, то тут середньомісячна зарплата працівника торік становила близько 11,1 тис. гривень. У керівника — понад 22,7 тис. гривень, керівника структурного підрозділу — майже 17,6 тис. гривень, лікаря — близько  14 тис. гривень, середнього медичного персоналу — понад 11,6 тис. гривень і молодшого медичного персоналу — понад 7,4 тис. гривень.

Інформацію про зарплату у Калуському міському центрі первинної медико-санітарної допомоги та Калуській стоматологічній поліклініці НСЗУ поки що не оприлюднила.

До речі, в області є медзаклади, де лікарі торік отримували більшу середньомісячну зарплату, ніж керівники. Наприклад, у міській дитячій лікарні обласного центру середньомісячна зарплата керівника — 20,7 тис. гривень, а лікаря — 23,4 тис. гривень; в Галицькому центрі первинної медико-санітарної допомоги у керівника — 18,6 тис. гривень, у лікаря — 22,8 тис. гривень тощо.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни