Нововведення нацвідбору “Євробачення” – вперше фіналіста оберуть глядачі – Новини України

Нововведення нацвідбору "Євробачення" - вперше фіналіста оберуть глядачі - Новини України

Фото: Corinne Cumming/ EBU

Суспільне підтвердило участь України у пісенному конкурсі “Євробачення-2024”, яке відбудеться у шведському Мальмо у травні наступного року. Про це повідомляється на офіційному сайті мовника.

Як і минулого року, представника від України оберуть за допомогою національного відбору, музичним продюсером якого вдруге стане Дмитро Шуров (Ріанобой). Прийом заявок на участь у конкурсі розпочнеться незабаром, проте вже відомо – цього року формат матиме ноовведення. Вперше в історії телешоу глядачі зможуть самі обрати одного із фіналістів.

– Днями розпочнеться прийом заявок на участь у нацвідборі та новий сезон “Євробачення” в Україні. Звертаюся зараз до всіх: включайтеся, ми маємо створити та вибрати наступну пісню, якою пишатиметься країна, пісню, яка підкорить серця всієї Європи та запалить нову зірку з України. Цього року на вас чекає сюрприз – ви зможете самі обрати одного з фіналістів. Попереду багато цікавого, – зазначив Дмитро Шуров.

Глава делегації України на “Євробаченні” Оксана Скибінська також наголосила, що у нинішньому Нацвідборі будуть нововведення, які дозволять українцям “ще більше долучитися до ухвалення ключових рішень відбору”.

– Більше інформації про умови та новинки нацвідбору з’явиться вже цього тижня, коли стартує прийом заявок, – зазначила Скібінська.

Гранд-фінал пісенного конкурсу у 2024 році відбудеться 11 травня, а півфінали – 7 та 9 травня.

“Євробачення-2023” провели у британському Ліверпулі від імені України. Переможницею конкурсу вдруге стала співачка Loreen. Гурт TVORCHI зайняв шосте місце з піснею «Heart of Steel».

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни