Новицькій та Верхнянській громадам передали продукти з Угорщини

Допомога надійшла від ГО «Громадський центр «Еталон» (керівник Леся Аронець), яка реалізовує проєктну ініціативу «Екстрене реагування задля збереження життя ВПО в Івано-Франківській області ACT APPEAL UKR 221». 07 Лютого, 2023, 18:00 Калуш Переглядів: 203 Допомога стала можливою завдяки фінансовому сприянню Угорської екуменічної служби допомоги Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

За час повномасштабної війни представники цієї громадської організації неодноразово допомагали внутрішньо переміщеним особам у Калуському районі. Днями  представники цієї організації передали для внутрішньо переміщених осіб, які проживають у Новицькій і Верхнянській територіальних громадах,  пакунки з продуктами харчування. Це стало можливим завдяки фінансового сприяння Угорської екуменічної служби допомоги, інформують “Вікна” з посиланням на Калуську РДА.

Це організація, яка присутня в Україні понад 25 років та співпрацює з місцевими благодійними організаціями та органами місцевого самоврядування. В Україні Угорська екуменічної служби допомога розширила географію своєї діяльності та активізувала роботу починаючи з 2014 року після збройного нападу Росії на сході України. У лютому 2022 року почала підтримувати потерпіле від війни населення України та надавати допомогу для ВПО в областях на заході України, а також переселенцям і біженцям в Угорщині.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни