Ніс пораненого побратима 4 км: як на фронті воює далекобійник із Франківська на позивний “Ярик” – Новини Галича

Боєць на позивний “Ярик” з Івано-Франківська служить у стрілецькій роті 68 окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша. 

До повномасштабного вторгнення РФ Ярик працював водієм-далекобійником у польській компанії. 24 лютого усе змінило. Чоловік вирішив повернутися на Батьківщину, пише “Суспільне”.

“Увесь час переглядав новини з України, вночі не зміг заснути. Тому вирішив повертатися і захищати рідну землю. Роботодавець не хотів відпускати, але мене вже було не зупинити”, — розповідає Ярик.

Спочатку чоловіка записали в роту матеріально-технічного забезпечення, та пізніше Ярик перевівся до стрілецької роти.

Боєць розповів, що на фронті найбільше запам’яталася спецоперація зі звільнення одного з населених пунктів. Тоді військовим довелося нести поранених побратимів приблизно 4 км, адже автівки “швидкої” під’їхати не могли. Одного з поранених виніс Ярик.

“У нас дуже сміливі хлопці. Вони моментально оцінюють ситуацію на полі бою й ефективно реагують, бентежачи ворога”, — каже захисник.

  • На запитання, що його мотивує продовжувати боротьбу, воїн відповідає:

    “Я тут заради своїх дітей та майбутніх онуків. Щоб їм ніколи не довелося брати в руки зброю. Саме нашим дітям ми присвятимо прийдешню перемогу!”

    Читайте також: Україна повернула ще шістьох полонених (відео)

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни