Нєбитов: Другий похід на Київ неможливий через болота – Новини України

Нєбитов: Другий похід на Київ неможливий через болота - Новини України

Фото: tsn.ua

На Київщині з першого дня деокупації проводяться фортифікаційні дії. Крім того, більше 80% в регіоні – болота. Саме тому другий похід на Київ, скоріш за все, неможливий. Таку думку в інтерв’ю ТСН виказав начальник поліції Київської області генерал Андрій Нєбитов.

– Військові не перестають працювати (на Київщині. – Ред.). Певні завдання є і у нас. Посилені спецпідрозділи, зараз вони мають відповідну броньовану техніку, тяжке озброєння, за допомогою якого можно збити навіть гвинтокрили. Мілітарна складова посилюється.  80% території – це болота. З приходом весни нею фактично неможливо проходити. Проведені мінування території, інші серйозні заходи. Я вважаю, що другий похід на Київ неможливий. Хоча вони можуть спробувати, в такому разі отримають гідну відсіч, – наголосив Нєбитов.

Він додав, що в регіоні продовжують знаходити тіла загиблих мирних жителів від рук російських загарбників. Так, тільки 2 березня в Бородянці провели ексгумацію тіл 3 людей. Крім того, два тижні тому було знайдене тіло в селі Мощун. Всього ж на Київщині було знайдено 14 масових поховань мирних мешканців. Одне з них – братська могила в Бучі, де було знайдено 116 тіл.

В Чорнобильській зоні армія РФ пограбовала фактично всі державні інституції та підприємства, ДСНС. Росіяни познімали колеса та сидіння з транспорту рятувальників. Забрали старий БТР, який не працював з 1970-х років та був не на ходу. Окремо пограбували кімнату речових доказів, де були докази з 1980-х років.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни