Нічні обстріли: РФ атакувала Нікопопольщину та Миколаївщину – Новини України

Нічні обстріли: РФ атакувала Нікопопольщину та Миколаївщину - Новини України

Фото: CLODAGH KILCOYNE/REUTERS

В ніч на 28 грудня РФ в черговий раз атакувала Дніпропетровщину та Миколаївщину. Ворог стріляв по мирним людям «Градами» та важкою артилерією.

Дніпропетровська область

Нікопольщину РФ за ніч обстріляла 8 разів. Від «Градів» та важкої артилерії постраждали три громади – Нікопольська, Марганецька та Червоногригорівська. Як повідомив очільник Дніпропетровської ОВА, люди неушкоджені.

– Найбільше постраждала Червоногригорівська громада. Російські снаряди понівечили там з десяток приватних будинків та господарських споруд, магазин, автівку, чотири газогони та дві лінії електропередач. Побили 20 сонячних панелей. У інших районах ніч з однією тривогою та без надзвичайних ситуацій. І на цю хвилину спокійно, – наголосив Резніченко.

Миколаївщина

Протягом 27 грудня РФ завдавав артилерійські удари по акваторії Очаківської громади. Постраждалих немає. Як повідомив голова ОВА Віталій Кім, у м. Миколаїв, Первомайському, Вознесенському та Баштанському районах день та ніч пройшли відносно спокійно.

За даними Генштабу, протягом минулої доби ЗСУ також відбили 15 ворожих наступів. Війська РФ намагались атакувати у Донецькій та Луганській областях. 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни