Нічна атака РФ: вибухи пролунали у Запоріжжі, Хмельницькому та на Київщині – Новини України

Нічна атака РФ: вибухи пролунали у Запоріжжі, Хмельницькому та на Київщині - Новини України

Фото: GLEB GARANICH/REUTERS

В ніч на 27 лютого РФ влаштувала чергову ракетну атаку на міста України. Вибухи пролунали у Запоріжжі та Хмельницькому. Також на Черніговщині та Київщині працювала ППО.

Тривогу почали оголошувати біля опівночі. Вже о 00:11 голова Офісу президента Андрій Єрмак повідомив про роботу ППО на Київщині. За його даними, українські військові працювали у Броварському та Бориспільському районах.  

Тривога тривала приблизно до години ночі. За даними ОК “Північ”, було збито не менше трьох ворожих БПЛА. Після цього пішли «відбої», та ненадовго – вже о 01:09 повітряна тривога знову була оголошена у Рівненській та Запорізькій областях.

Відразу після оголошення тривоги запорізькі соцмережі повідомили про вибухи у Запоріжжі. Попередньо РФ гатила по місту з району Токмаку з С300.  В Запорізькій ОВА інформації про вибухи станом на 6 ранку не надали, лиш попросили «не поширювати в соцмережах інформації про роботу ворога».

О 01:12 про успішну роботу ППО також повідомив голова Чернігівщини Вячеслав Чаус. Інших подробиць він не надав.  

В період з 2 до 3 годин ночі також пролунало декілька вибухів на Хмельниччині. Про них в Телеграмі повідомив очільник області Сергій Гамалій. Подробиць він не надав, та в місцевих соцмережах наголосили, що це були «прильоти», на місці яких розпочалась пожежа.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни