“Ні обіцянок, ні пробачень”. Поліція забрала у Віктора Павліка спецперепустку, яку він подарував дружині

Відео опублікувала дружина Павліка Катерина в Instagram. Після розголосу вона видалила ролик, але його все ще поширюють у соцмережах. 17 Травня, 2023, 13:30 Україна Переглядів: 675 Потім жінка перепросила за публікацію відео та вказала, що вона вчинила неправильно. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Поліція Києва забрала у співака Віктора Павліка спецперепустки на проїзд у комендантську годину, якою він хизувався у соцмережах дружини, повідомляють “Вікна” з посиланням на поліцію Києва.

Так, поліцейські виявили відео з Віктором Павліком, коли моніторили соцмережі та медіа. Вони помітили, що український співак їде з жінкою в автомобілі по Південному мосту та показує спецперепустку для проїзду у комендантську годину.

Правоохоронці внесли дані про подію до Журналу єдиного обліку заяв та повідомлень громадян Дніпровського управління поліції. Правоохоронці поспілкувалися з власником автівки та вилучили спецперепустку. Ще їм нагадали, що заборонено висвітлювати об’єкти стратегічного значення у воєнний час.

Відео опублікувала дружина Павліка Катерина в Instagram. Після розголосу вона видалила ролик, але його все ще поширюють у соцмережах, пише “Громадське”.

“Мене чоловік везе по Південному мосту. Це задоволення не для всіх. Тільки мій чоловік дарує мені такі романтичні подарунки”, — сказала Катерина.

А співак, який був за кермом, показав спецперепустку та сказав:

“Це тобі перепустка в подарунок”.

Потім жінка перепросила за публікацію відео та вказала, що вона вчинила неправильно. Сам Віктор Павлік жодним чином не реагував на інцидент у соцмережах.

У Київській міській державній адміністрації вказували, що рух Південним мостом дозволено лише для спецтранспорту екстрених та аварійних служб, громадського транспорту, транзитного вантажного транспорту, а також авто зі спеціальними перепустками.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни