Ні мотоблока, ні телефона. Троє прикарпатців втратили 56 тисяч гривень

Поліціянти вкотре наголошують: не замовляйте товар у неперевірених продавців, а оплату здійснюйте лише після отримання та перевірки бажаного майна. Також не повідомляйте дані банківських карток незнайомцям. 04 Травня, 2023, 14:30 Прикарпаття Переглядів: 180 Ілюстроване фото. Прикарпатці через власну безпечність потрапляють на “гачок” аферистів Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

До співробітників Коломийського відділу поліції звернувся житель району із заявою про вчинене щодо нього шахрайства. Чоловік втратив майже 12 тисяч гривень, намагаючись придбати мотоблок, інформує поліція Івано-Франківщини.

Як з’ясувалося, потерпілий на одному із сайтів знайшов оголошення про продаж мотоблоку, сконтактував з продавцем та перерахував на банківський рахунок незнайомця обумовлену суму за товар. Проте продавець не відправив замовлення та перестав виходити на зв’язок.

Ще однією жертвою аферистів стала від такого роду злочину й мешканка Івано-Франківська. Заявниця переказала близько 15 гривень за купівлю мобільного телефону.

А від банківських шахраїв потерпіла мешканка Рожнятівської громади. До жінки зателефонувала особа, яка представилась працівником служби безпеки банку. Незнайомець повідомив, що її картковий рахунок заблокований. Для розблокування необхідно повідомити смс, яке надійшло на телефон. Заявниця виконала усі “поради” незнайомця і, як наслідок, втратила 29 тисяч гривень.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни