Неземна орхідея

Ця квітка ще недавно вважалася чимось екзотичним і незвичайним. На сьогоднішній день її дарують у монокомпозиціях або у складі букетів, і саме такі подарунки є найбажанішими та найбільш зворушливими. Про орхідею ми поспілкувалися зі спеціалістами, які знають все про цю квітку – флористи служби доставки квітів у Буковель.

Орхідея – справді царська квітка, яка стане ідеальною окрасою будь-якого свята. Вона підкорює серця і дозволяє без слів сказати про свої почуття. Витончені та елегантні, орхідеї чудово виглядають під час весільних церемоній. Ними можна доповнити букет нареченої, прикрасити урочисту залу, сервірувати за їх допомогою столи і навіть декорувати торти! Адже в цих рослинах люди бачать дива та чари, а про самі квіти складено чимало цікавих та загадкових легенд.

Давні розповіді про орхідеї

Одна з легенд прийшла із Нової Зеландії. Говорять, що в далекі часи на землі були лише засніжені гори. Від променів сонця сніг поступово танув і стікав до підніжжя, де з води утворилися озера, моря та річки. І коли з них піднімалася хмарами пара, сонце променями намагалося зупинити її, щоб пара не проливалася дощем на землю. У місцях контакту променів із хмарами виникла веселка, і всі духи землі злетіли туди, щоб розглянути її красу. Торкаючись веселки, вони випадково розбили її, і на місцях осколків, що розсипалися, виросли дивовижної краси квіти. Це й були орхідеї.

Ще одна легенда з Південної Америки розповідає про білу орхідею. Якось за наказом царя один юнак вирушив у джунглі на пошуки невідомого дива для прикраси палацу. Після довгих поневірянь він прибився до села, де на даху храму молодик побачив квітку неземної краси. Він попросив рослину собі, але жрець суворо відмовив йому. Провидець сказав, що свого часу їхнє село помирало від посухи, і тільки вогненна квітка орхідеї, принесена з язичницького вівтаря, змогла врятувати їх від смерті. Дощ, що почався, омив пелюстки квітки, і вони стали білосніжними. З того часу ця рослина стала символом багатства та процвітання.

Наші часи

Зараз орхідею можна зустріти на будь-якому континенті. Цей вид рослин налічує понад 25 тисяч сортів! Проте не всі вони мають приємний аромат. Деякі види вирізняються досить специфічним запахом.

У букеті орхідея символізує пристрасть, чуттєвість. Ця квітка асоціюється з розкішшю та красивим життям. Її воліють підносити коханій жінці на знак палкого кохання та обожнювання. Практичній жінці можна презентувати орхідею в квітковому горщику. Подарунок довгі роки нагадуватиме про вас і важливу подію.

Вибрати оригінальний букет ви можете на сайті доставки квітів Буковель https://bukovel-roza.if.ua/ru/ Виражайте почуття красиво, романтично, елегантно!

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни