Нетаньягу встановили кардіостимулятор – Новини України

Нетаньягу встановили кардіостимулятор - Новини України

Фото: Ohad Zwigenberg/Pool via REUTERS/File Photo

Прем’єр-міністру Ізраїлю Беньяміну Нетаньягу встановили кардіостимулятор. Про 23 липня повідомило видання The Times of Israel.

73-річному Нетаньягу зробили операцію через тиждень після госпіталізації через нібито зневоднення. Тоді йому встановили кардіомонітор.

Як і минулого разу, прем’єр-міністр опублікував у своїх соціальних мережах відеозвернення, щоб показати, що з ним усе гаразд.

– Тиждень тому мені встановили пристрій для спостереження. Цей пристрій запищав сьогодні ввечері й сказав, що мені потрібний кардіостимулятор. Я почуваюся чудово, але я слухаюсь своїх лікарів, — заявив Беньямін Нетаньягу.

Прем’єр-міністру Ізраїлю зробили операцію у медичному центрі «Шиба» у місті Рамат-Ган на схід від Тель-Авіва. Він залишиться під наглядом у відділенні кардіології. У канцелярії прем’єр-міністра заявили, що Нетаньягу почувається добре і в неділю його випишуть.

Обов’язки прем’єр-міністра тимчасово виконує міністр юстиції Ярів Левін. Щотижневе засідання Кабінету Міністрів у неділю відклали.

Беньямін Нетаньягу переніс операцію напередодні вирішального голосування у Кнесеті за законопроєкт про судову реформу, яка викликала критику опозиції та протести. Також критику викликало відсутність прозорості щодо стану здоров’я прем’єр-міністра.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни