Непідйомна сума для громади: збудувати сучасний дитсадок у Чорнолізцях допомогла держава

Сучасний комфортний дитячий садок отримало торік село Чорнолізці Тисменицької міської територіальної громади.

За інформацією Фіртки, в межах будівельних робіт було збудовано новий корпус № 1 закладу дошкільної освіти та реконструйовано корпус № 2. У новому корпусі обладнали 4 дитячі групи, медичні приміщення з ізолятором, адміністративні приміщення, санвузли, зали для музичних та фізкультурних занять. У старому ж одноповерховому корпусі влаштували харчоблок і пральню з допоміжними приміщеннями.

Кошторисна вартість будівництва будівельних робіт склала 40,6 мільйона гривень. Самотужки реалізувати такий проєкт місцевій громаді не вдалося б. На допомогу прийшла держава, виділивши протягом 2019 – 2021 років, поки тривало будівництво, 36,47 мільйона гривень з Державного фонду регіонального розвитку (в тому числі 26,98 мільйона гривень – у 2021 році).

Як наслідок, в результаті побудови нового та реконструкції наявного корпусів дитячого садка, село отримало сучасний заклад дошкільної освіти площею 944,61 м2, який дозволить охопити дошкільною освітою до 80 малюків та додатково працевлаштувати до 30 мешканців села.

Детальніше про реалізацію на Прикарпатті проєктів в рамках програми «Велике будівництво» читайте в публікації «Велике будівництво» на Прикарпатті: що вже зроблено і що заплановано на 2022 рік».

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни