Немає цілі бути найкращими: лідер Kalush Orchestra розповів про популярність після «Євробачення-2022»

Лідер українського гурту Kalush Orchestra Олег Псюк висловився про популярність після гучної перемоги на «Євробаченні-2022». 24 Листопада, 2022, 18:00 Калуш Переглядів: 166 Лідер українського гурту Kalush Orchestra Олег Псюк висловився про власну популярність

На запитання про те, чи не боїться артист втратити славу та впізнаваність, він відповів, що «у нього немає цілі бути кращим за інших», натомість разом із колективом вони роблять те, що їм подобається, інформують “Вікна” з посиланням на Апостроф.

«Ми просто робимо те, що нам подобається. В мене немає цілі робити так, щоб всі казали: «Вау, Калуш!». Мені подобається робити те, що мені подобається, і подобається всій нашій великій команді. Якось воно так і ототожнюється, що воно подобається і людям. В нас немає цілі бути кращими за когось іншого. В нас є ціль – робити класно, так, щоб коли іноземець почує українську музику, сказав: «Вау, Україна чудова», – сказав Олег в інтерв’ю Анні Олицькій.

Крім того, виконавець також назвав дві риси, які допомогли йому стати популярним та на концертах за кордоном зараз говорити від імені всіх українців:

«Наполегливість та працелюбність. Тому що я був тим, хто топив за український реп ще задовго до 2014 року. Коли мої друзі казали: «Якщо ти вже робиш якийсь реп, то роби хого хоча б російською, як роблять усі». Це дуже мене бісило, і у мене була ціль: показати, що це все можливо. Звичайно, потім багато людей почали перевзуватися, почали розуміти, було багато різних подій. Хоча до сих пір є ще багато людей, які не усвідомили і продовжують слухати російське».

Що стосується феномена пісні «Стефанія», то Псюк назвав шалену популярність композиції «унікальною історією»:

«Стефанія» – це якась супер унікальна історія. Задумайтесь, пісня, яка присвячена мамі. Ми ж не тільки «Стефанію» подавали на «Євробачення», було ще декілька пісень, але вибрали саме її. Далі, коли почалась повномасштабна війна, ця пісня дуже вірусилася, багато людей називали її «неофіційним гімном війни», хоча краще б це був гімн перемоги. Зараз вже цю пісню знають багато європейців, співають в Америці».

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни