Нема де ночувати далі: у Франківську переселенка з чотирма дітьми опинилися без даху над головою

Ірину Тарасюк і чотирьох її дітей, які з-під ворожих ракетних обстрілів вирвались із рідного Маріуполя, спершу поселили у гуртожитку одного з профтехучилищ в Івано-Франківську. Однак з наближенням нового навчального року їх попросили звільнити кімнати. 14 Серпня, 2022, 11:30 Прикарпаття Переглядів: 679

Ірину Тарасюк і чотирьох її дітей, які з-під ворожих ракетних обстрілів вирвались із рідного Маріуполя, спершу поселили у гуртожитку одного з профтехучилищ в Івано-Франківську. Однак з наближенням нового навчального року їх попросили звільнити кімнати.

Повертатися додому родині Тарасюків нікуди. Оселя, на яку майстриня з манікюру відкладала багато років, тепер вщент зруйнована російськими обстрілами, йдеться в сюжеті ТРК “Вежа”.

В Івано-Франківську в готелях і гуртожитках, обладнаних під житло для переселенців, вільних місць нема. Щоб не опинитися на вулиці з чотирма дітьми, Ірина вхопилася за пропозицію місцевого “Карітасу”. Благодійний фонд орендує квартиру на три місяці, а далі родині просто нема де ночувати.

Самостійно сплатити орендну плату в розмірі вісім тисяч гривень переселенка не має можливості. У салоні, який Ірина відкрила разом зі старшою донькою Діаною, клієнток поки небагато. Тож коштів вистачає лише на харчування для величезної сім’ї.

“Буває, йдемо з роботи і нам здається, що все це не з нами відбувається, це просто страшний сон, – каже жінка. – Все життя – наново”. 

Старша донька Діана теж каже, що не розуміє, чого чекати від завтрашнього дня і де доведеться ночувати – невідомо.

Переїзд і життя з нуля найлегше переживають молодші діти. Ірина записала хлопців на заняття з боксу, де тренером теж маріуполець. Тепер малеча готується стати чемпіонами.

“Ми в сім’ї – єдині хлопці, ми маємо вирости і захищати вас, – кажуть сини. – Ми станемо чемпіонами, будемо заробляти гроші і купимо для вас гарний дім”. 

“>

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни