“Не передати словами, який тут жах”. Бійці з Івано-Франківщини показали, як живуть люди у прифронтових селах Запоріжжя

“Ми жили добре, ми дуже багаті були. Все у нас було. Ми нічого не хотіли чужого, нікого нічого не просили. Це не передати словами, який тут жах”. 06 Березня, 2023, 15:30 Україна Переглядів: 765 На день від 12 до 15 ворожих безпілотників можуть літати на цій ділянці фронту, щоб корегувати вогонь. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Бійці 102 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ Івано-Франківщини показали, як живуть люди у прифронтових селах Запорізької області. Також про ситуацію на цій ділянці фронту воїни розповіли у відео на Facebook-сторінці бригади, пише “Суспільне.Медіа”.

17 днів пробув в окупації місцевий житель одного з прифронтових сіл Запоріжжя Володимир Петрович. Чоловік пригадує, як йому довелося зустрітися з російським військовим.

“Бурят прийшов, відкрив з ноги двері, каже: “Де тут Бандера з американцем?” А я кажу: “Не там ти шукаєш їх, в Гуляйполі”. Той солдат відповідає: “Вони сидять тут і б’ють по наших позиціях дуже точно”, — пригадує Володимир Петрович.

Заступник командира батальйону з позивним Тиса каже: росіяни називають прикарпатців “карателями”.

“Мос*алі про нас писали, що ми є “івано-франківські карателі”, — розповідає Тиса. — Ми заїжджаємо у село Малинівка, тут триває активний ракетний обстріл. На жаль, є втрати, але не можу сказати про кількість. Люди тут живуть, хоча росіяни систематично обстрілюють”.

Внаслідок ворожих обстрілів зруйнована стіна у будинку місцевої жительки Валентини. Жінка каже, також зазнав руйнувань й будинок сусідів.

“Ми жили добре, ми дуже багаті були. Все у нас було. Ми нічого не хотіли чужого, нікого нічого не просили. Це не передати словами, який тут жах”, — говорить Валентина.

Зі слів військовослужбовця на псевдо Нечай, на день від 12 до 15 ворожих безпілотників можуть літати на цій ділянці фронту, щоб корегувати вогонь.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни