Не лише у “Журавлику” та ліцеї №2. В яких ще закладах освіти Калуської громади виявили скарлатину?

За інформацією Калуського районного відділу державної установи «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України», станом на 3 березня 2023 року в цій установі зареєстровано 18 випадків скарлатини. Інформація отримана від закладів охорони здоров’я Калуської громади. 09 Березня, 2023, 13:00 Калуш Переглядів: 353 Ілюстроване фото. Скарлатина є однією з найпоширеніших дитячих інфекцій Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Зокрема, у січні 2023 року зафіксовано по одному випадку у сьомому ліцеї та закладі дошкільної освіти «Журавлик»; у лютому — по чотири випадки в «Журавлику» і другому ліцеї, два випадки — у закладі дошкільної освіти «Пролісок» і по одному випадку — в Калуській гімназії №9 та початковій школі №11.

У березні, станом на 3 число, виявляли по одному випадку у «Журавлику» і другому ліцеї, а також один випадок у дитячому садочку «Росинка», інформують “Вікна”.

Раніше управління освіти Калуської міської ради повідомило, що у зв’язку із захворюваністю на скарлатину та відсутністю понад 20% учнів 2-А класу ліцею №2 цей клас перевели на дистанційне навчання з 7 по 12 березня 2023 року.

Між тим ріст захворюваності на скарлатину є очікуваним. Як раніше повідомляли епідеміологи, скарлатина має свою періодичність: ріст цього захворювання відмічається кожних 5-6 років. Останній такий підйом у Калуському районі був у 2017-2018 роках, коли за рік було зареєстровано близько 100 випадків.

Додамо, скарлатина є однією з найпоширеніших дитячих інфекцій. Вакцинація проти цього захворювання не проводиться. Тому важливим профілактичним заходом є раннє звернення за медичною допомогою та повернення у колективи після повного одужання.     

                        

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни