“Не давайте своїй фантазії малювати апокаліптичні сценарії” — Психологиня Оксана Кулик

Калуська психологиня Оксана Кулик дала поради, як поводити себе під час війни. За її словами, зараз ми входимо в найнебезпечнішу частину протистояння, коли шок пройшов, а радість і злість від перших перемог починає змінюватися на постійне очікування поганих новин, біль від втрат, втому і апатію.

02 Березня,
2022,
19:00
Калуш

Переглядів: 263


У тривожні часи, звісно, рятує гумор, який є зціленням для розуму, додає Оксана Кулик. Фото: з соцмережі

Ворог не зміг здолати нас силою, тому буде залякувати і деморалізувати, саме для цього говорять про ядерну зброю і бомблять цивільні будівлі. Це прояв їх слабкості і доказ сили української нації, запевняє Оксана Кулик.

Не шкодуйте за будівлями і мостами — велике будівництво все відновить, вважайте, що це демонтаж перед ремонтом, каже психологиня і радить зберігати спокій:

“Не давайте своїй фантазії малювати апокаліптичні сценарії, бо все найгірше вже сталося”.

Оксана Кулик у даній ситуації радить увімкнути цинізм, холодну злість, не впадати у стан жертви і не шукати людських рис в образі загарбника:

“Кожен російський солдат, який підняв проти нас зброю має здохнути або сісти у в’язницю за військові злочини. Він міг відкосити, лягти у шпиталь, травмувати себе, саботувати виконання наказу, написати рапорт і дезертирувати. Якщо кацап цього всього не зробив, то він є агресором і вбивцею, який порушує Закони російської федерації і міжнародне право. Він розраховує врятуватися вбивши нас. Він обрав свій шлях свідомо”.

Потрібно не жаліти ворога і не бути слабкою ланкою. Українці виживуть тоді, якщо стануть пекельним полум’ям для ворога. Свою жалість і увагу варто залишити вбитим дітям і загиблим Героям, акцентує калуська психологиня.

“Якщо якась частина вас прагне порозуміння з ворогом, то вдарте себе по обличчю з усієї сили. Не діліть себе навпіл і не сумнівайтеся. Якщо ви зараз почнете співчувати вбивці, то через тиждень ви будете деморалізовані”, — переконана Оксана Кулик.

У тривожні часи, звісно, рятує гумор, який є зціленням для розуму. А ще варто зайняти себе роботою, поспівати і спробувати сприйняти це як пригоду. Горювання і оплакування залишити після перемоги. А наразі час праведного гніву і національного егоїзму.

“Хто прийшов з мечем — має від меча загинути. Слава ЗСУ! Слава Героям! Слава вільним Людям!!!” — пише Оксана Кулик.

За офіційною інформацією, у Калуші професійні психологи виявили бажання допомагати мешканцям долати труднощі.

Якщо ви хочете поділитися своїми думками, почуттями, діями, всім тим, у чому зараз відчуваєте потребу, то звертайтеся до:

  • Іванни Гриців (0993770370);
  • Надії Шлемкевич (066 682 7510);
  • Любові Василів (050 293 4254);
  • Любові Хомик (066 306 3575);
  • Ольги Яковини (068 234 1090);
  • Оксана Кулик (0950025485).
"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни