НАЗК внесло Xiaomi Corporation до переліку міжнародних спонсорів війни

Новини НАЗК внесло Xiaomi Corporation до переліку міжнародних спонсорів війни Вчора
Для багатьох українців смартфони стали справжньою зброєю проти окупантів. Додаток в Дії «єВорог», за допомоги якого ми продовжуємо повідомляти про переміщення російської військової техніки та особового складу або соціальні мережі, через які ми ведемо інформаційну війну проти держави-терориста, розповідаючи правду усьому світові про їхні воєнні злочини.

На жаль, є виробники смартфонів та іншої техніки, які вирішили воювати на темному боці. НАЗК внесло китайську корпорацію Xiaomi Corporation до переліку міжнародних спонсорів війни (https://bit.ly/3o78vhw) через те, що компанія не просто продовжила свою роботу в рф після повномасштабного вторгнення, але й досі залишається лідером з продажів смартфонів в державі-терористі.

З 2018 року й до сьогодні Xiaomi займає перше місце з продажів в інтернет магазинах росії, а також має велику мережу офіційних авторизованих роздрібних магазинів Mi Store по всій рф.

Поки росіяни бомбили мирні українські міста, Xiaomi встигла збільшити поставки в рф на 39% у третьому кварталі 2022 року. Зараз же компанія активно відновлює набір персоналу до своїх російських офісів та оголосила про офіційний старт продажів флагманських смартфонів. Це прямо свідчить про те, що Xiaomi Corporation спонсорує військову агресію рф проти України.
Національне агентство з питань запобігання корупції – НАЗК

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни